Wyszukiwarka tagów

Tag: konferencja
Znaleziono 8 pasujących wyników.

oferta: wyników 7

1. Tchibo Polska – konferencja pionu sprzedaży
Konferencja pracowników firmy Tchibo Polska, której celem było podsumowanie wyników, przedstawienie planów na przyszłość oraz wyróżnienie najlepszych. Tegoroczne spotkanie oparte było o hasła... więcej »»
2. Gala "Gwiazdy Biznesu" Grupy TP
Dwukrotnie organizowana przez Jet Events Gala dla 500 osób w Instytucie Energetyki w Warszawie. Podczas Gali wręczane są nagrody dla najlepszych pracowników i managerów Pionu Biznesowego Grupy TP.... więcej »»
3. HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition - modowa konferencja prasowa
Program wydarzenia został zaprojektowany w estetyce Dalekiego Wschodu, co nawiązywało do źródeł inspiracji dla twórczości projektantki Vivienne Tam, twórczyni designu notebooka HP. Spotkanie,... więcej »»
4. Konferencja prasowa - „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”
Kolejny raz mieliśmy okazję współpracować przy organizacji wydarzenia o ważnej randze i wymowie społecznej. „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi” – to międzynarodowa... więcej »»
5. 100 lecie Warszawskich Tramwajów Elektrycznych, konferencja naukowa i gala jubileuszowa
W ramach obchodów Stulecia Warszawskich Tramwajów Elektrycznych, Agencja Jet Events zorganizowała konferencję naukową w Galerii Porczyńskich oraz uroczystą Gale Jubileuszową w Sali Kongresowej PKiN.... więcej »»
6. Coca-Cola - rynkowa walka o szczyt
W Hotelu Hilton w Warszawie, w konwencji telewizyjnego show, zrealizowaliśmy konferencję dla 160 menadżerów Coca-Coli. Głównym zadaniem agencji było zakomunikowanie nowej, nakreślonej na najbliższe... więcej »»
7. Danone - Podziel się Posiłkiem
Dorocznej akcji charytatywnej „Podziel się Posiłkiem” organizowanej przez Firmę Danone we współpracy z Telewizją Polsat i Bankami Żywności, na życzenie Klienta nadaliśmy nowego,... więcej »»

produkcje multimedialne: wyników 1

8. Corporate Mosaik
  Jak w ciekawy sposób pokazać team pracowniczy a jednocześnie wskazać na wyjątkową wartość każdego pracownika, docenić jego niepowtarzalną rolę w zespole? Jak dobitnie wyrazić myśl, że... więcej »»