Wyszukiwarka tagów

Tag: klienci
Znaleziono 5 pasujących wyników.

o nas: wyników 1

1. Od piętnastu lat tworzymy eventy, które łączą mark ...
Od piętnastu lat tworzymy eventy, które łączą marki z ludźmi. Naszym żywiołem jest akcja. Realizowanie wizji stworzonych wspólnie z klientami daje nam głębokie poczucie sensu naszej pracy.  ... więcej »»

oferta: wyników 3

2. Gala Wręczenia Nagród Orlen, Finał konkursu handlowego Orły PetroCentrum
Takie spotkanie to idealny moment na zacieśnienie więzi z najważniejszymi klientami oraz uhonorowanie za owocną współpracę. Tak też było i tym razem podczas dorocznej Gali Wręczenia Orłów... więcej »»
3. BASF - Orient Express
Trzydniowy wyjazd do stolicy Austrii dla kluczowych partnerów i klientów Firmy Basf. Niesamowita podróż specjalnie na ten cel wynajętym i zaaranżowanym wagonem obfitowała w liczne atrakcje, wśród... więcej »»
4. Śniadania biznesowe ING z wykwintną kawową nutą
Jak zorganizować spotkanie z klientami biznesowymi, aby przebiegło w niewymuszonej atmosferze, sprzyjało zacieśnieniu relacji i łącząc przyjemne z pożytecznym było jednocześnie długo pamiętane i... więcej »»

news: wyników 1

5. SEGRO Seal Concert
  Spektakularne wydarzenia artystyczne mogą stać się doskonałą okazją do wyjątkowych spotkań z partnerami biznesowymi.   Przekonali się o tym agenci nieruchomości współpracujący z SEGRO,... więcej »»