nagrody

JETEVENTS

JETEVENTS jest jednym z liderów branży event marketingu w Polsce. Od kilku lat agencja utrzymuje czołowe miejsca według rankingów branżowych.

Wysoką jakość oferowanych usług oraz jakość obsługi Klienta potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Agencja jest min. pięciokrotnym laureatem konkursu „Firma Przyjazna Klientowi” oraz laureatem konkursu Gazele Biznesu. Agencja otrzymała również wyróżnienie w konkursie Teraz Polska, jak również była wyróżniana w konkursach organizowanych przez prasę i stowarzyszenia branżowe (min; Laureat TOP 10 – Firmy i Programy Eventowe).

Jakość usług świadczonych przez Agencję potwierdzają również liczne referencje od Klientów.

JETEVENTS z certyfikatem Wiarygodna Firma

To ogólnopolskie przedsięwzięcie rekomendowane przez Krajowy Rejestr Płatniczy ma na celu ciągłą weryfikację ocen udzielanych firmom. Poprzez ten certyfikat mają Państwo poświadczenie, że prowadzimy działalność zgodnie z najwyższymi standardami oraz zachowujemy najwyższą jakość w zakresie obsługi klienta.

JETEVENTS laureatem GAZEL BIZNESU 2009

Agencja JETEVENTS została laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, przyznawanej corocznie przez Puls Biznesu.
Gazele Biznesu są nagrodą przyznawaną firmom, które skutecznie stawiają czoła w bezwzględnej rywalizacji na rynku, dzięki swojemu dynamicznemu rozwojowi i przebojowości.
Aby otrzymać to znaczące wyróżnienie, Agencja musiała spełnić szereg warunków formalnych, min dotyczących wyników finansowych a także wykazać odpowiednią dynamikę sprzedaży. Oprócz tych surowych kryteriów warunkiem przyznania nagrody jest nieskazitelna reputacja i uczciwość wobec kontrahentów, pracowników oraz Klientów.

 

Dyrektor Zarządzający agencji, Jarosław Sądej, odbiór nagrody skomentował jak poniżej:
"Wystarczy zaledwie tydzień po urodzeniu, aby młoda gazela biegała tak szybko, jak dorosłe osobniki. Agencja JETEVENTS potrzebowała nieco więcej czasu, aby znaleźć się w gronie Gazel Biznesu, ale zaręczam, że szybko biegamy od urodzenia. Dziękuję sprinterom z JETEVENTS, wszystkim pracownikom Firmy, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Dziękuję również naszym Klientom, którzy nieustannie dopingują nas do jeszcze szybszego i skutecznego działania." 
 

JETEVENTS - Firma Przyjazna Klientowi

 Agencja JETEVENTS po raz piąty została laureatem godła Firma Przyjazna Klientowi.
 „Firma Przyjazna Klientowi" honoruje firmy i instytucje, które realizują wyróżniające się programy działań zorientowane na stałe podnoszenie poziomu zarządzania obsługą klienta, które w centrum zainteresowania stawiają potrzeby klienta i pracują nad jakością jego obsługi. „Otrzymanie Godła Firma Przyjazna Klientowi pozwala na budowę przewagi konkurencyjnej nad innymi Firmami z branży. Świadczy o jakości i ciągłym doskonaleniu procesów związanych z obsługą Klienta, co naturalnie przekłada się na zaufanie aktualnych i potencjalnych Klientów. Bezapelacyjnie, pozytywnie wpływa również na nasz wizerunek oraz wzrost wiarygodności” – Jarosław Sądej, Dyrektor Zarządzający JETEVENTS Sp. z o.o.

JETEVENTS jedną z 10 najlepszych firm eventowych

Agencja JETEVENTS otrzymała wyróżnienie TOP TEN 2009 w kategorii Firmy i Programy Eventowe. Nagroda przyznawana jest przez Meetings Management - wydawcę Katalogu Konferencje w Polsce.


Agencja otrzymała wyróżnienie za autorski program eventowy „Tajemnica 5 Eonów Manichejskich” – grę fabularną typu L.A.R.P.

Gra została zrealizowana podczas eventu integracyjnego z elementami team-buildingu i drama base training. O wyjątkowości gry stanowił jej nowatorski scenariusz, pozwalający na połączenie budowania zespołu, rozrywki oraz treningu umiejętności znajdowania się w nieoczekiwanych sytuacjach. Gra, prowadzona przez Master of Game oraz jego asystentów – Magów, miała charakter improwizacji i wymagała pełnego zaangażowania emocjonalnego uczestników. Warto zaznaczyć, że w grze najważniejszy nie był rezultat zero-jedynkowy: wygrana – przegrana, lecz sam proces, z naciskiem na współpracę zespołową, pomysłowość i tworzenie strategii w zmieniających się warunkach. Dzięki temu, gra pozwoliła uczestnikom na zdobycie różnorodnych doświadczeń, które na pewno niejednokrotnie wykorzystają

w przyszłości.
 

"Lista TOP TEN to ranking przedstawiający w wybranych kategoriach najlepsze obiekty konferencyjne i firmy eventowe w Polsce. Zakwalifikowanie do listy TOP TEN jest świadectwem tego, że usługi świadczone przez Agencję odpowiadają najwyższym standardom, oraz że Agencja jest doświadczonym i wiarygodnym partnerem przy organizacji konferencji, kongresu, szkolenia, spotkania biznesowego czy innego rodzaju eventu. To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem dla Agencji oraz dowodem na to, że ciągłe doskonalenie usług przez Agencję jest doceniane zarówno przez Klientów, jak i partnerów w biznesie".
 

Wyróżnienie dla JETEVENTS w programie Teraz Polska

W XIV edycji konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi Agencja JETEVENTS została nominowana do Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.


Program „Teraz Polska”, to konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych Produktów i Usług, Gmin, Produktów Lokalnych i Przedsięwzięć Innowacyjnych. Firmy biorące udział w konkursie poddawane są szczegółowej weryfikacji przez Komisje Branżowe Konkursu, co zapewnia wnikliwą i obiektywną ocenę zgłaszanych produktów i usług. Kryteriami ich oceny są między innymi spełnienie wymagań klientów, stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług czy też efektywność i skuteczność działania firmy.


JETEVENTS jest agencją, która stawia sobie za cel nieustanny wzrost jakości oraz innowacyjności oferowanych usług. Nasze autorskie rozwiązania oraz niestandardowe podejście do każdego zadania sprawiają, że możemy z dumą porównywać się z najlepszymi polskimi firmami.

Wyróżnienie i nominacja w konkursie „Teraz Polska” jest tego wyraźnym dowodem; jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.