news

Gala 25-lecia Giełdy Papierów Wartościowych

Data: 09-11-2016

Z okazji jubileuszu GPW agencja JETEVENTS opracowała koncepcję i zrealizowała galę jubileuszową, która odbyła się 6 października br. w Teatrze Narodowym w Warszawie. Widownia sali im. Bogusławskiego zgromadziła blisko 500 osób, przedstawicieli władz państwowych, sejmu i senatu, spółek giełdowych, inwestorów i mediów. W części oficjalnej miały miejsce wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy, oraz prezes GPW, Małgorzaty Zaleskiej. Po oficjalnych wystąpieniach i filmowych życzeniach od prezesów spółek giełdowych odbyła się aukcja na rzecz fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę”. Podczas aukcji za rekordową sumę sprzedany został historyczny dzwon giełdowy, który służył w latach 1991-2016 oraz m.in. obraz Edwarda Dwurnika i koszulki sportowców Roberta Lewandowskiego i Anity Włodarczyk.

Agencja przygotowała multimedialną oprawę wizualną, tworząc ją w oparciu o naturalną, pozbawioną wszelkich dekoracji, całkowicie odkrytą przestrzeń sceny Teatru Narodowego, posługując się światłem, dźwiękiem i obrazami silnie pobudzającymi wyobraźnię widzów. Galę rozpoczęła animacja na przejrzystym ekranie znajdującym się w oknie portalowym sceny, będąca sekwencją symboli związanych z giełdą. Kolejnym elementem był film jubileuszowy – opowieść o duchu polskiej przedsiębiorczości. Efektowną część pokazu stanowił mapping 3D emitowany na odsłoniętą architekturę sceny.

Część artystyczną stanowił koncert, w którym młodzi wokaliści, rówieśnicy giełdy, wykonali najbardziej nośne, odnoszące się do świadomości i stanu ducha Polaków, przeboje muzyki popularnej. Do udziału w projekcie zaproszono artystów, dla których talent to nie tylko szansa na wyrażanie siebie i twórczą ekspresję, lecz świadoma inwestycja. Wykonawcami koncertu byli: Dominika Barabas, Monika Borzym, Ania Iwanek, Iza Lach, Fissmoll, Igor Herbut, Mateusz Holak, Ralph Kamiński, Michał Przybylski i Piotr Zioła. Wokalistom towarzyszyła orkiestra Sinfonia Viva, pod dyrekcją Miłosza Wośko. Autorem oprawy muzycznej gali, czerpiącej z twórczości Fryderyka Chopina, był Marcin Pukaluk. Reżyserem gali był Bogdan Wąsiel, dyrektor kreatywny JET EVENTS, natomiast za produkcję całego  wydarzenia odpowiadała Małgorzata Małolepsza. 

Gala 25-lecia GPW, stanowiąc spójny stylistycznie i wyrazisty w warstwie komunikacji event, została bardzo dobrze przyjęta i wysoko oceniona zarówno przez gości, jak i klienta agencji. Dla JET EVENTS było to kolejne, niezwykłe doświadczenie, i – zakończone sukcesem – wyzwanie eventowe.

 

 

wstecz