news

KEY TO THE FUTURE PARTY – JETEVENTS dla SEGRO

Data: 25-01-2016

Impreza odbyła się w Skwerze Hoovera, zlokalizowanym na Krakowskim Przedmieściu, w samym sercu imprezowej Warszawy. Zaproponowany przez agencję koncept, określony nazwą imprezy – KEY TO THE FUTURE PARTY – stanowił odpowiedź na oczekiwania bardzo wymagających uczestników. Grupa pracowników i agentów SEGRO spotyka się regularnie i wspólnie spędzony czas poświęca przede wszystkim na networking, zatem nie należy do łatwych zadań zaproponowanie wieczoru posiadającego wyrazistą konwencję, atmosferę i tematykę.

Agencja przedstawiła koncepcję cocktailu w oprawie andrzejkowych wróżb i magii, bez tradycyjnego programu artystycznego, za to z wieloma satelitarnymi, niewymuszonymi animacjami i atrakcjami. Tajemniczy klimat zbudowano światłem – w tym także żywym w postaci świec, lampionów i latarenek – a także projekcjami, zarówno logotypu SEGRO, jak i znaków Zodiaku i symboli astrologicznych. Tuż po wejściu do klubu goście otrzymywali bileciki z unikatowymi wróżbami opartymi na numerologii. Zaskoczeniem dla wielu osób były wróżby dołączone do całego wyboru drinków, nawiązujące do kształtu naczynia, barwy i rodzaju napoju. Kolejna niespodzianka czekała w bufetach – pod każdym talerzem znajdowała się karteczka z wróżbą na zbliżający się rok. Pod sufitem zostały zawieszone wstążki, po których zerwaniu otrzymywało się kolejną przepowiednię w formie sentencji. W kilku koszach znalazły się chińskie ciasteczka z wróżbami – standard, który tutaj także cieszył się powodzeniem. W klubie można było spotkać astrolożki, przepowiadające z kart a także w oparciu o numerologię – spotkania z nimi były bardzo popularne, sądząc po kolejkach do ich stanowisk, a także uśmiechniętych, często mile zaskoczonych twarzach gości. Strzałem w dziesiątkę okazał się iluzjonista, którego pokazy w stylu table hoping odbywały się kameralnie, przy stolikach cocktailowych w bezpośrednim kontakcie z widzami. Jego sztuki budziły ciekawość, intrygowały („wiem, jak to zrobiłeś!”) – była to świetna zabawa. Naturalnie nie zabrakło obowiązkowych andrzejkowych obyczajów – lania wosku przez klucz, zgodnie z zapowiedzią w sposób przewrotny zawartą w komunikacji eventu. Całości dopełniła muzyka w wykonaniu duetu Iza Mia Twin i Asia Ash.

KEY TO THE FUTURE PARTY była klimatyczną domówką utrzymaną w biznesowym stylu, imprezą charakteryzującą się precyzyjnym wyważeniem odpowiedzi na potrzeby klienta i oczekiwania uczestników, pretekstu czasowego (Andrzejki), charakteru venue, a także kreatywności agencji.

 

wstecz