produkcje reklamowe

materiały POS

Warunkiem każdego bezpośredniego działania reklamowego jest odpowiednia oprawa wizualna i opracowanie materiałów POS.
Nasze studio graficzne we współpracy z działem produkcji zapewnia szybką i profesjonalną realizację zamówień.


Chętnie służymy pomocą w doborze odpowiednich do potrzeb nośników informacji i reklamy a także stworzymy lub przeformatujemy linię komunikacyjną.

 

Współpracujemy z producentami, importerami, dystrybutorami artykułów reklamowych oraz firmami specjalizującymi się w produkcji najbardziej nietypowych zamówień.
 

reklama zewnętrzna

Nie można sobie wyobrazić koncertu, akcji społecznej, promocji w hipermarkecie czy road show bez plakatów, bilboardów, bannerów czy reklam na pojazdach.


Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wykonania wszelkich reklam wizualnych, od opracowania projektów graficznych do ich realizacji.


Poza standardowymi usługami typu: druk na wszelkich materiałach, produkcja grafik czy systemów wystawienniczych, realizujemy także nietypowe zlecenia na indywidualne zamówienia naszych klientów. Dotyczy to zarówno mebli ekspozycyjnych, szyldów, kasetonów jak również wszelkiego rodzaju materiałów identyfikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
 

stroje promocyjne

Nasze hostessy, promotorzy i animatorzy są pierwszoliniowymi żołnierzami w naszych kampaniach.


To oni są widoczni najbardziej, dlatego im poświęcamy wiele uwagi i przekonujemy naszych klientów o potrzebie dbałości o stroje obsługi.


Nasi kreatorzy projektują stroje dedykowane marce, kampanii promocyjnej czy eventowi specjalnemu. Tworzymy także całe kolekcje modowe, których prezentacja może stanowić element akcji czy eventu.
Dzięki stałej współpracy z producentami odzieży jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym zleceniom.
 

gadżety i upominki reklamowe

Niesłabnąca popularność drobnych upominków i gadżetów wymaga coraz większej kreatywności. Korzystamy z dostępnej i aktualnej oferty na rynku.

Tworząc ofertę proponujemy gadżety i upominki, które spójnie pasują do tematyki imprezy, formuły działania promocyjnego czy też konkretnej okazji. Znanym formom nadajemy zupełnie nowe oblicze dodając do gadżetu odpowiedni komunikat czy niebanalne opakowanie.

scenografia

Budując scenografię na evencie tworzymy klimat i atmosferę. Projektując dekorację myślimy o tym aby przenieść gości w inny świat, oddający charakter imprezy. Czasem jest to wnętrze samolotu, innym razem spotykamy się w krainie wiecznego lodu, czasem chcemy po prostu podkreślić szlachetność czy inną cechę prezentowanego produktu.

Nasze pomysły wizualizujemy w postaci prezentacji 3D, dbamy aby nasze kreacje były efektowne a jednocześnie możliwe do wykonania w rzeczywistości.