produkcje multimedialne

prezentacje, grafika 3D, strony www, reklama w internecie, produkcja filmowa


Współczesny odbiorca jest niezwykle wyczulony na obrazy i dźwięki, stąd każda z naszych imprez charakteryzuje się właściwą oprawą dźwiękową i wizualną. Stanowią one integralne elementy konceptów komunikacyjnych, dlatego są od podstaw projektowane przez naszych specjalistów. Zaskakujemy swoimi rozwiązaniami zarówno naszych klientów, jak i później – uczestników imprez.
 

Piszemy scenariusze i przygotowujemy materiały filmowe (wizerunkowe, szkoleniowe, informacyjne, rozrywkowe, integracyjne) korzystając z wielu technik.

 

Opracowujemy prezentacje merytoryczne, animacje 3D, pokazy interaktywne, bazując na dostarczonych materiałach lub tworząc je od nowa.

 

Dbamy o oprawę dźwiękową i muzyczną. Tworzymy ją na bazie istniejących utworów lub zlecamy skomponowanie oryginalnych.

 

Realizujemy kampanie promocyjne w internecie, tworzymy serwisy WWW (zarówno serwisy korporacyjne jak również serwisy dedykowane działaniom eventowym).

 

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i efekty sceniczne. Realizujemy efektowną oprawę multimedialną i oświetleniową eventów. Dbamy o to, aby każde wydarzenie miało niepowtarzalną aurę.

Corporate Mosaik

 

Jak w ciekawy sposób pokazać team pracowniczy a jednocześnie wskazać na wyjątkową wartość każdego pracownika, docenić jego niepowtarzalną rolę w zespole? Jak dobitnie wyrazić myśl, że wartością firmy są ludzie, nie anonimowy tłum, lecz zespół składający się z indywidualności?

 

Poszukując rozwiązania dla tego, często nam stawianego zadania, stworzyliśmy corporate mosaik – multimedialną, efektowną prezentację „twarzy firmy”. Jest to oryginalne narzędzie wspierające realizację celów komunikacyjnych, integracyjnych i motywacyjnych w trakcie eventów firmowych.

 

Przed rozpoczęciem spotkania lub w jego trakcie wszyscy uczestnicy są fotografowani a następnie wykonane portrety poddawane są błyskawicznej obróbce.

Po kilkudziesięciu minutach pokaz jest gotowy.

Na ekranie ukazują się wielobarwne mozaiki, komunikujące właściwie dowolne treści. Wrażenie jest przejmujące, zwłaszcza gdy towarzyszy temu poruszająca muzyka.

Emocje, które temu towarzyszą, pozostają zapamiętane na długo. To jest nasz cel: create, act, feel.