kreacja

Nasz dział kreacji tworzy kompleksowe koncepty i strategie komunikacyjne.

W ślad za konceptami powstają spójne linie komunikacyjne, obejmujące wiele elementów, m.in. teksty, scenariusze, projekty materiałów graficznych, materiały multimedialne scenografie i wiele innych.

Bez twórczego podejścia nie ma mowy o sukcesie działania reklamowego. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego ten aspekt został podkreślony w misji naszej firmy.

 

 

 

Game Party

Autorski scenariusz imprezy, podczas której główną atrakcją są najrozmaitsze gry wszechczasów. Game Party to nie tylko doskonała zabawa w swobodnej atmosferze. Game Party to także sposób na komunikację oferty klienta.

 

W przestrzeni akcji rozlokowanych jest kilkanaście stanowisk gier, z których każda stanowi atrakcję samą w sobie. W zabawie pomagają animatorki, które udzielają informacji o zasadach oraz aranżują rozgrywki. Udział w rozgrywkach na poszczególnych stanowiskach procentuje w postaci zdobywanych żetonów, które następnie mogą być pomnożone na innych stanowiskach na przykład w grach hazardowych.

 

Wszystkie gry są obrandowane a także oznaczone hasłami odnoszącymi się do marki lub produktów, co daje w rezultacie niezwykły efekt. Animacjom na stoiskach towarzyszy muzyka klubowa a wszystko komentowane jest na bieżąco przez konferansjera - reportera.